Cennik obowiązujący do 30.11.2023

Wynagrodzenie za umożliwienie z korzystania z Serwisu 4SHELF w celu zawarcia umowy z wykorzystaniem funkcjonalności Serwisu stanowi 0 % od wartości umowy. 

W okresie testów BETA korzystanie z platformy jest całkowicie bezpłatne. W tym czasie nie pobieramy prowizji (wynosi ona 0%).
Jedyne koszty, które ponoszą Rezerwujący, dotyczą ustalonych przez Gospodarzy stawek za udostępnienie przestrzeni.

Rejestracja konta i dodanie ogłoszenia na platformie jest darmowe. 

Po zakończeniu okresów testów BETA prowizja będzie zależeć od wysokości zamówienia między Użytkownikami. Prowizja pobierana będzie od Gospodarzy, liczona od transakcji za rezerwację przestrzeni magazynowej od pełnej kwoty złożonego zamówienia, czyli kwoty brutto.

Użytkownicy, którzy dołączyli do 4SHELF w trakcie okresu testowego BETA otrzymują gratis 1 dodatkowy miesiąc, w którym nie będzie pobierana prowizja od transakcji.

Dbamy o Twoją prywatność

Zespół 4SHELF dokłada wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne. 

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. 

Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści.

Klikając "AKCEPTUJĘ" wyrażasz zgodę na korzystanie w Internecie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez 4SHELF w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Zaakceptowanie zgody jest dobrowolne. Udzieloną zgodę możesz wycofać.

Możesz żądać dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wyrazić sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest 4MAT sp. z o.o. Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 8, 15-111 Białystok, NIP 5423444161, KRS 0000949606, REGON 521064229