Projekt 4SHELF

Projekt „ 4SHELF marketplace dla przestrzeni składowych – nowoczesna platforma, łącząca właścicieli wolnej przestrzeni magazynowej z najemcami, którzy jej potrzebują” jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działania 1.1 Platformy startowe dla nowych pomysłów, Poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Projekt realizowany będzie w okresie od 10.2022 r. do 11.2023 r.

Wkład funduszy europejskich: 999 999,99 zł

Opis projektu:

Projekt zakłada stworzenie innowacyjnej platformy (4SHELF) integrującej użytkowników posiadających wolną przestrzeń, z osobami potrzebującymi rozwiązania w kwestii ulokowania towaru. Zautomatyzowana platforma pozwoli na szybkie udostępnianie wolnej przestrzeni, zgodnej z wymaganiami technicznymi, jak i szybkie odnalezienie jej w różnych lokalizacjach w Polsce, a docelowo też w Europie. Główną ideą projektu jest pozyskanie nadwyżki przestrzeni magazynowej przez uświadomienie przedsiębiorców i zarządców obiektów, o mało efektywnym jej wykorzystaniu, w kontekście możliwej komercjalizacji. Wychodzimy z założenia, że żaden magazyn nie jest zajęty w 100% przez 100% czasu. Dzięki udostępnionym narzędziom (case study najlepszych praktyk, materiały edukacyjne, wizyty eksperckie, Mini WMS) użytkownicy będą mogli odnaleźć niezagospodarowaną do tej pory przestrzeń i sposób na komercjalizację jej na platformie.

Cel projektu:

Celem projektu jest rozwinięcie w Polsce działalności portalu 4SHELF – dedykowanego rozwiązania łączącego właścicieli magazynów z podmiotami potrzebującymi takiej powierzchni.

Dbamy o Twoją prywatność

Zespół 4SHELF dokłada wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne. 

Na tej stronie używamy plików cookies i podobnych funkcji do przetwarzania informacji o urządzeniach końcowych i danych osobowych. 

Przetwarzanie jest wykorzystywane do celów przechowywania informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, wyboru podstawowych reklam, wyboru spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych treści, wyboru spersonalizowanych treści, pomiaru wydajności reklam, pomiaru wydajności treści, opracowywania i ulepszania produktów, zapewnienia bezpieczeństwa, zapobiegania oszustwom i usuwania błędów, technicznego dostarczania reklam lub treści.

Klikając "AKCEPTUJĘ" wyrażasz zgodę na korzystanie w Internecie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez 4SHELF w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Zaakceptowanie zgody jest dobrowolne. Udzieloną zgodę możesz wycofać.

Możesz żądać dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wyrazić sprzeciw wobec ich przetwarzania.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdują się w polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest 4MAT sp. z o.o. Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 8, 15-111 Białystok, NIP 5423444161, KRS 0000949606, REGON 521064229